XV Konferencjia KIKE- zapraszmy na wykład i szkolenie!
Z cyklu wpisów o nowej ustawie o prawach konsumenta – odstąpienie od umowy a obowiązek zapłaty za świadczenia spełnione do chwili odstąpienia od umowy
5 listopada, 2014
Z cyklu wpisów o nowej ustawie o prawach konsumenta – zgoda konsumenta na płatności za dodatkowe usługi
17 listopada, 2014

Mamy przyjemność zaprosić Was na XV Konferencję Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej, która odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2014 roku w Hotelu Warszawianka w Serocku, podczas której przeprowadzimy wykład i szkolenie na temat:

  • Naliczania ulg w umowach o świadczenie usług telekomunikacyjnych i dochodzenia należności w E-Sądzie, które zostanie przeprowadzone 18 listopada o godz. 12 w Sali Warszawskiej, oraz
  • Nowej ustawy o prawach konsumenta, które odbędzie się 19 listopada o godz. 13 w Sali Europejskiej.

Pierwsze szkolenie dotyczyć będzie problematyki ulg w umowach z abonentami oraz sposobów wyliczania roszczeń w przypadku rozwiązania umów przez upływem terminu na jaki zostały zawarte oraz sposobów dochodzenia należności w elektronicznym postępowaniu upominawczym. Druga część szkolenia dotyczyć będzie działalności elektronicznego postępowania upominawczego, czyli e-sądu w Lublinie. Przedstawimy jak wykorzystać to postępowanie, by móc sprawnie i tanio dochodzić zaległych należności oraz pokażemy krok po kroku jak złożyć pozew w e-sądzie.

Drugi z wykładów dotyczyć będzie nowej ustawy o prawach konsumenta, która wejdzie w życie 25 grudnia 2014 roku. Dla niektórych z przedsiębiorców telekomunikacyjnych wprowadzenie tych przepisów może wiązać się z koniecznością zmiany wzorców umów i regulaminów. Przedstawimy najważniejsze zmiany, jakie wprowadził ustawodawca nową ustawą o prawach konsumenta oraz przybliżymy jak wejście w życie nowych przepisów wpłynie na sposób zawierania, wykonywania umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych z konsumentami.

Serdecznie zapraszamy!

Pełna agenda Konferencji dostępna jest tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*