Próbą ugodową nie przerwiesz biegu przedawnienia
7 lutego, 2022
Zapraszamy do udziału w II International Conference on Space and Telecommunications Law!
4 marca, 2022

Spotkania małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych, czyli MiŚOT-ów mają swoją markę. Uczestnicy cenią je za możliwość spotkań w przyjaznym klimacie ze znajomymi z branży telekomunikacyjnej, przedstawicielami organizacji branżowych, ekspertami i decydentami, a także za wysoki poziom debat i wystąpień. Organizatorami tych wydarzeń są Grupa MiŚOT, Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej i Fundacja Nasza Wizja.

Trwają obecnie zapisy na Lokalny Zjazd MiŚOT Edycja Wschód w Janowie Podlaskim (24-25 marca) i Lokalny Zjazd MiŚOT Edycja Wschód w Kołobrzegu (14-15 czerwca): https://misot.pl/zjazdy/

Więcej o najważniejszych punktach agendy zjazdu w Janowie Podlaskim można przeczytać tutaj: https://isportal.pl/znamy-agende-drugiego-zjazdu-misot-w-janowie-podlaskim/, zaś o letnim wydarzeniu po tym linkiem: https://isportal.pl/zabierz-najblizszych-na-lokalny-zjazd-misot-w-kolobrzegu/

Zjazdy odbywają się w czterech lokalizacjach, gdyż organizatorzy chcą dotrzeć do jak największej liczby operatorów. Zależy im również by przedstawiciele MiŚOT-ów nie musieli daleko podróżować na te ważne dla środowiska spotkania branżowe.

Warto podkreślić, że imprezy branżowe małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych zawsze charakteryzowały się wspaniałą atmosferą, o czym sami nie raz mieliśmy okazję się przekonać. Uczestnicy spotykają się na nich głównie w branżowym gronie, jest czas na rozmowy z kolegami, wymianę doświadczeń, spotkania z ekspertami, wartościowe prelekcje i panele, a przede wszystkim dobrą zabawę. Głównym celem czterech zjazdów w 2021 i 2022 roku jest uczynienie kolejnego kroku w udostępnieniu operatorom akcji MiŚOT SA. Uczestnicy paneli i wykładów dowiedzą się również o zmianach na rynku telekomunikacyjnym, nowych regulacjach, trendach, o tym, co dzieje się w organizacjach branżowych, a także o rozwoju projektów dla MiŚOT-ów.

My też tam będziemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*