XV Konferencja KIKE za nami
Z cyklu wpisów o nowej ustawie o prawach konsumenta – zgoda konsumenta na płatności za dodatkowe usługi
17 listopada, 2014
Od 1 grudnia mniej PKD w Krajowym Rejestrze Sądowym – koniec z “działalnością w zakresie podboju kosmosu” :-)
3 grudnia, 2014

Jak już informowaliśmy wcześniej, w dniach 18-19 listopada w Serocku odbyła się XV Konferencja Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej, w której wzięliśmy czynny udział, prowadząc wykład i szkolenie na temat zasad naliczania ulg w umowach o świadczenie usług telekomunikacyjnych i dochodzenia należności w E-Sądzie oraz nowej ustawy o prawach konsumenta.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom Konferencji za bardzo wysoką frekwencję podczas szkoleń oraz aktywny udział w naszych panelach. Cieszy nas stała obecność wiernych słuchaczy, jak i wysoka frekwencja wśród osób, które gościły na Konferencji po raz pierwszy. Mamy nadzieję, że zdobyta podczas szkoleń wiedza przyda się w prowadzonej przez Was działalności.

Miło jest nam także poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę za najlepszy wykład wygłoszony podczas Konferencji, za co bardzo dziękujemy! Jest nam niezmiernie miło, iż doceniacie nasze zaangażowanie i poziom merytoryczny prowadzonych szkoleń. Mamy nadzieję, że spotkamy się z Wami na kolejnej konferencji KIKE. Już dziś zachęcamy do składania propozycji nowych tematów na XVI Koferencję KIKE. Będziemy wdzięczni za wszelkie wskazówki i propozycje.

Dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*