XIX Konferencja KIKE – relacja i podziękowania
Uszkodzenie sieci światłowodowej przy robotach ziemnych – możliwości dochodzenia odszkodowania od sprawcy
20 października, 2016
“Kapitał zakładowy a wycena” – artykuł w KIKE#NEWS
15 grudnia, 2016

Jak Państwo wiecie, w jesiennym anturażu hotelu Warszawianka w Serocku, odbyła się XIX Konferencja Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej, na której nie zabrakło ciekawych wydarzeń, wymiany doświadczeń, możliwości poszerzenia fachowej wiedzy oraz nas! Nasz udział w jesiennej Konferencji był dla nas wyjątkowy – mogliśmy się z Państwem widzieć i rozmawiać zdecydowanie częściej niż dotychczas – o tym już za chwilę:)

wyklad-kikePierwszy dzień Konferencji zwyczajowo rozpoczął się przywitaniem Prezesa KIKE, który pokrótce opowiedział o najważniejszych dotychczasowych wydarzeniach Izby oraz jej planach na przyszłość. Po jego wystąpieniu, rozpoczęły się wykłady i panele dyskusyjne. Zgromadzeni słuchacze mogli wzbogacić swoją wiedzę o informacje z zakresu nowych standardów rozwiązań światłowodowych GPON, prowadzenia własnego datacentre, czy też skutecznej sprzedaży transakcji sieci.

W ramach naszego panelu poruszyliśmy temat dostępu do słupów energetycznych po zmianie Megaustawy. Temat ten okazał się dla Państwa bardzo interesujący – przekonała nas o tym liczba słuchaczy podczas prelekcji i dyskusje następnego dnia w kuluarach. Pierwszy raz w dotychczasowej historii Konferencji KIKE, stworzyliśmy „legal room”, gdzie nasz aplikant radcowski Jarosław Straś, udzielał porad prawnych, a przy głównej sali konferencyjnej czekało na Państwa stoisko Okablowanych z konkursem na imię i płeć rybki:) adolfPrzypominamy iż zwycięskie imię rybki to ex aequo: Bojownik o Wolność Inwestorów Telekomunikacji oraz Smart Fish. Wszystkich zainteresowanych pokonferencyjnym losem rybki, informuję iż ma się dobrze i zajmuje honorowe miejsce w moim salonie:).

Po całym dniu interesujących wykładów, paneli i warsztatów, nadeszła pora Gali wieczornej, gdzie czas towarzyskich spotkań umilała muzyka i tańce, a na spragnionych dodatkowych wrażeń czekały symulatory jazdy na motocyklach, platformy 5D i 7D oraz gry zręcznościowe.

Drugiego dnia Konferencji poprowadziliśmy dwie prelekcje, na których omówiliśmy kilka orzeczeń sądowych dotyczących branży TELKO – w tym miejscu muszę Państwu podziękować za pytania. Było ich tyle, że kolejny poruszany przez nas temat – pozasądowe rozwiązywanie sporów konsumenckich, musiał być omówiony w ekspresowym tempie a dyskusjom i tak nie było końca! Cieszy nas Państwa aktywność, dzięki niej wiemy, że poruszane przez nas tematy są dla Państwa ważne, a nasza praca ma wówczas sens:).

Organizatorom Konferencji dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy jak zwykle wysokiego poziomu organizacyjnego Wydarzenia.

Do zobaczenia, miejmy nadzieję, że znów w tak licznym gronie na następnej Konferencji:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*