Szkolenie dla przedsiębiorców telekomunikacyjnych: “KPO 3: wszystko co chcielibyście wiedzieć, a czego nie powie Wam CPPC.”
3 nabór KPO wystartował
17 czerwca, 2024

Już w środę 26.06.2024 o godz. 10:00 zapraszamy wszystkich małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych na bezpłatne szkolenie: KPO 3: wszystko co chcielibyście wiedzieć, a czego nie powie Wam CPPC, ogranizowane przez Krajową Izbę Komunikacji Ethernetowej.

Na szkoleniu przedstawimy najważniejsze założenia trzeciego (i raczej ostatniego) naboru C1.1.1 KPO, skupiając się na nowościach względem zasad ubiegłorocznych, jak i ukrytych niuansach procesu aplikacyjnego (projektowanie sieci, finanse, analiza ekonomiczna). Podpowiemy też jak przygotować koncepcję techniczną sieci, spełniającą wymogi CPPC, a także przytoczymy najczęściej popełniane w tym zakresie błędy.

Zapisu na szkolenie można dokonać pisząc e-maila na adres biuro@kike.pl do 25 czerwca do g. 12.00. W treści wiadomości prosimy podać nazwę firmy i nazwiska (maks. 2 na firmę) uczestników. Liczba miejsc ograniczona! Link do spotkania zostanie przesłany po potwierdzeniu rejestracji wiadomością zwrotną.

Serdecznie zapraszamy!

Radca prawny Ewelina Grabiec

Radca prawny Łukasz Bazański

Specjalista ds. inwestycji telekomunikacyjnych Justyna Kowalczyk

Specjalista ds. funduszy UE Piotr Wiąckiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*