Koniec plagi pozwów za niedozwolone klauzule umowne?
12 czerwca, 2014
Dostęp do zasobów spółdzielni mieszkaniowych. Czy znowelizowane przepisy megaustawy i prawa telekomunikacyjnego stworzą lokalne monopole?
16 czerwca, 2014

W dniu 8 czerwca 2014 cheap nba jerseys roku weszło w życie Rozporządzenie Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 24 lutego 2014 roku w sprawie reklamacji usługi telekomunikacyjnej wholesale jerseys (Dz. U. 2014 poz. 284), cheap nba jerseys które uchyla Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 1 października 2004 r. w sprawie trybu postępowania reklamacyjnego oraz warunków, jakim powinna odpowiadać reklamacja usługi telekomunikacyjnej.

Konieczna zmiana wzorców umownych!

Powyższe oznacza konieczność zmiany niektórych postanowień w stosowanych przez Was wzorcach regulaminów świadczenia usług telekomunikacyjnych oraz konieczność poinformowania o tym klientów.

Z o uwagi na to, że zmiana wynika wyłącznie ze zmian przepisów prawa oraz College dotyczy zapisów regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych, wholesale jerseys to treść zmian wystarczy podać w sposób publiczny, np. na Witajcie stronie www. Należy jednak poinformować abonentów o prawie wypowiedzenia umowy do dnia wprowadzenia zmian w życie (wraz z informacją o tym, że wholesale jerseys abonent wypowiadający umowę będzie zobowiązany do zwrotu ulg).

Najważniejsze zmiany

Najważniejsze zmiany dotyczą zasad potwierdzania przyjęcia reklamacji oraz formy odpowiedzi na reklamację. Od dnia wejścia w życie przepisów rozporządzenia, szersze Большая zastosowanie znajdzie forma elektroniczna kontaktów z klientem w procedurze rozpoznawania reklamacji. Nowe ПРИЕМА przepisy uregulowały także zasady postępowania w przypadku złożenie niekompletnej reklamacji.

Kto nie zmienił jeszcze swoich wzorców, musi się spieszyć, gdyż zmienione przepisy za obowiązują już od tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*