Koniec plagi pozwów za niedozwolone klauzule umowne?
12 czerwca, 2014
Dostęp do zasobów spółdzielni mieszkaniowych. Czy znowelizowane przepisy megaustawy i prawa telekomunikacyjnego stworzą lokalne monopole?
16 czerwca, 2014

W dniu 8 czerwca 2014 cheap nba jerseys roku weszło w życie Rozporządzenie Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 24 lutego 2014 roku w sprawie reklamacji usługi telekomunikacyjnej wholesale jerseys (Dz. U. 2014 poz. 284), cheap nba jerseys które uchyla Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 1 października 2004 r. w sprawie trybu postępowania reklamacyjnego oraz warunków, jakim powinna odpowiadać reklamacja usługi telekomunikacyjnej.

Konieczna zmiana wzorców umownych!

Powyższe oznacza konieczność zmiany niektórych postanowień w stosowanych przez Was wzorcach regulaminów świadczenia usług telekomunikacyjnych oraz konieczność poinformowania o tym klientów.

Z o uwagi na to, że zmiana wynika wyłącznie ze zmian przepisów prawa oraz College dotyczy zapisów regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych, wholesale jerseys to treść zmian wystarczy podać w sposób publiczny, np. na Witajcie stronie www. Należy jednak poinformować abonentów o prawie wypowiedzenia umowy do dnia wprowadzenia zmian w życie (wraz z informacją o tym, że wholesale jerseys abonent wypowiadający umowę będzie zobowiązany do zwrotu ulg).

Najważniejsze zmiany

Najważniejsze zmiany dotyczą zasad potwierdzania przyjęcia reklamacji oraz formy odpowiedzi na reklamację. Od dnia wejścia w życie przepisów rozporządzenia, szersze Большая zastosowanie znajdzie forma elektroniczna kontaktów z klientem w procedurze rozpoznawania reklamacji. Nowe ПРИЕМА przepisy uregulowały także zasady postępowania w przypadku złożenie niekompletnej reklamacji.

Kto nie zmienił jeszcze swoich wzorców, musi się spieszyć, gdyż zmienione przepisy za obowiązują już od tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*