Dostęp do nieruchomości Lasów Państwowych w praktyce – czy jest możliwa zmiana umowy zawartej z nadleśnictwem?
17 marca, 2023
Wiosenny Lokalny Zjazd MiŚOT – dziękujemy!
5 kwietnia, 2023

Konferencja Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej to największe wydarzenie branży telekomunikacyjnej w Polsce.

W ubiegłym roku wzięło w niej udział ponad 800 uczestników. Operatorzy telekomunikacyjni ISP i operatorzy kablowi spotkali się z ponad 200 wystawcami i sponsorami: dostawcami, producentami treści audiowizualnych, sprzętu, infrastruktury, rozwiązań technologicznych i teleinformatycznych.

Tegoroczne spotkanie odbędzie się 17-19 kwietnia w hotelu „Warszawianka” w Jachrance pod Warszawą. Program zakłada wiele paneli dyskusyjnych dotyczących aktualnych wyzwań branżowych, a także warsztaty biznesowe. Na wydarzeniu nie zabraknie też okazji do networkingu i wymiany doświadczeń.

Jednym z celów Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej jest pogłębienie dialogu z regulatorami oraz członkami administracji publicznej. Dlatego przedstawiciele Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Centrum Projektów Polska Cyfrowa, Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego są stałymi gośćmi tego wydarzenia.

Podczas konferencji poruszone zostaną najpilniejsze zagadnienia, takie jak np. bezprecedensowa kwota środków unijnych przeznaczonych w 2023 roku na budowę sieci telekomunikacyjnych, które mogą znacznie zmienić konkurencyjność wielu lokalnych przedsiębiorców.

Dzięki zróżnicowanej agendzie uczestnicy konferencji zdobędą wiele przydatnych informacji, które ułatwią rozwój ich firm. Będzie to również dobra okazja do kompleksowego przeglądu zagadnień związanych ze zmianami przepisów i prawa telekomunikacyjnego w Polsce.

Partnerem merytorycznym wydarzenia jest kancelaria itB Legal, patronem medialnym Okablowani.pl.

Dowiedz się więcej o Konferencji KIKE i zarejestruj się już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*