PODSUMOWANIE XXI KONFERENCJI KIKE
8 grudnia, 2017
Jak uzyskać odszkodowanie za uszkodzenie sieci?
20 grudnia, 2017

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że decyzją Zarządu Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej zostaliśmy laureatami tegorocznej statuetki KIKE CONNECTOR.

Statuetki CONNECTOR to wyróżnienie dla osób bądź instytucji, które w szczególny i znaczący sposób wpłynęły pozytywnie na kształtowanie rynku lokalnych operatorów. Wśród nielicznego grona laureatów można wymienić między innymi Minister Cyfryzacji Annę Streżyńską, Członka Zarządu KIGEiT  Eugeniusza Gacę oraz Dyrektor Departamentu Wdrażania Projektów Szerokopasmowych w Centrum Projektów Polska Cyfrowa Elizę Pogorzelską.

Cieszymy się, że nasze wieloletnie wsparcie dla Izby i jej Członków znalazło uznanie w postaci statuetki CONNECTORA. Wierzymy, że udział w kolejnych konferencjach KIKE oraz przygotowywane dla Was warsztaty, a przede wszystkim zaangażowanie w pracę Grupy Roboczej ds. kontaktów z Administracją Publiczną przyniosło wymierne efekty w postaci rozwoju Waszych firm. Od wielu lat Wasze firmy rozwijają się na naszych oczach. Wraz z Wami rosła także nasza kancelaria.

CONNECTOR to dla nas ogromne… zaskoczenie i wyróżnienie, ale jednoczenie zobowiązanie do dalszej ciężkiej i wytrwałej pracy na rzecz środowiska operatorów telekomunikacyjnych. Nie spoczniemy na laurach! Ta nagroda to przede wszystkim motywacja.

Zarządowi Izby dziękujemy za tak wielkie wyróżnienie oraz wsparcie w codziennej pracy. Wam drodzy Czytelnicy dziękujemy za gratulacje i ciepłe słowa wyrażone nam osobiście na uroczystej GALI XXI Konferencji KIKE. Szczere gratulacje z Waszych ust to dla nas najcenniejsze wyrazy uznania za zaangażowanie w działalność na rzecz branży i powód do wielkiej dumy.

Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY!

Ewelina Grabiec i Łukasz Bazański

 

1 Comment

  1. Łukasz Ławicki pisze:

    Gratulacje! Zdecydowanie zasłużone wyróżnienie.

    Ps. Bez cienia “krętactwa” 😉 Tak, będę wypominał 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*