Aspekty prawne konsolidacji przedsiębiorców telekomunikacyjnych na INET MEETING [EPIX INSIDE]
Stosowanie ustawy PZP w ramach realizacji projektu z środków UE
11 kwietnia, 2017
20. Konferencja KIKE – zapraszamy na nasze wykłady!
9 maja, 2017

W dniach 26 – 28 kwietnia mieliśmy przyjemność gościć w Zakopanem na INET MEETING [EPIX INSIDE], gdzie poprowadziliśmy panel na temat prawnych aspektów konsolidacji małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych (MiŚOT).

W ramach zagadnienia przedstawione zostały poszczególne etapy konsolidacji, składające się najczęściej z etapu przekształceń i etapu łączenia. Omówiliśmy także kilka istotnych aspektów, przemawiających za konsolidacją (sprzedażowo-zakupowy, finansowy, zarządzania i kapitału ludzkiego oraz akwizycji i sprzedaży).

Temat możliwości prawnych wspólnego działania na rynku telekomunikacyjnym okazał się dla Państwa bardzo interesujący. Dziękujemy wszystkim naszym Słuchaczom za obecność i liczne pytania zadane również w kuluarach. Mamy nadzieję, że wiedza, którą przekazaliśmy ułatwi Państwu podjęcie kluczowych decyzji w kwestii wyboru formy prawnej Waszej działalności.

Dla wszystkich tych, którzy byli obecni na naszym wykładzie oraz dla tych, których nurtuje temat konsolidacji rynku MiŚOT, tutaj udostępniamy naszą prezentację.

W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących możliwych wariantów fuzji prosimy o bezpośredni kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*