Zaproszenie do spotkania z itB Legal na XXVII Konferencji KIKE
Prezes UKE certyfikuje udoskonalone narzędzie do monitorowania jakości Internetu
27 listopada, 2020
“Więcej praw dla abonentów a obowiązków dla operatorów” – artykuł w Dzienniku Gazeta Prawna
8 grudnia, 2020

Tegoroczna, XXVII Konferencja KIKE odbędzie się na Wirtualnym Kongresie Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, a więc i my, wirtualnie, też tam będziemy!

3 grudnia 2020 r. o godzinie 10:15 (sala alfa) Ewelina Grabiec i Kamila Mizera poruszą temat, którym żyje cała branża telko – zmiany we wzorcach umownych KIKE od 21.12.2020 a prawa użytkowników końcowych po wejściu w życie PKE. Będzie to panel praktyczny omawiający przygotowane modyfikacje dokumentów abonenckich w związku ze zmianami PT, w przededniu uchwalenia PKE. W trakcie wystąpienia omówione zostaną także aktualne rozwiązania przyjęte w projekcie Prawa Komunikacji Elektronicznej, które wpłyną na działalność ISP.

O godzinie 11:45 (sala alfa) zapraszamy na prelekcję Łukasza Bazańskiego i Anny Szury – Cyberbezpieczeństwo a ISP, gdzie w trakcie panelu omówiony zostanie raport KIKE dotyczący wykorzystania przez ISP sprzętu producentów spoza UE, a także nowe obowiązki i zagrożenia dla ISP w noweli ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa.

Następnie, o godzinie 12:30 (sala alfa) rozpocznie się panel dyskusyjny o cyberbezpieczeństwie, na którym oczywiście nie może zabraknąć naszego speca – Łukasza Bazańskiego.

Jak zawsze liczymy na Waszą obecność 🙂 Do zobaczenia w wirtualnej przestrzeni AVATARLAND!

Ewelina Grabiec, Łukasz Bazański, Kamila Mizera, Anna Szura

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*