itB Legal na Konferencji KIKE & Zjazd MiŚOT-zapraszamy
Nowelizacja Megaustawy ogłoszona w Dzienniku Ustaw- co i kiedy wchodzi w życie?
30 września, 2019
Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść- czyli jak to jest z budową podbudowy słupowej dla telekomunikacyjnych linii kablowych?
4 grudnia, 2019

W dniach 18-20 listopada 2019 r. zapraszamy na spotkanie z nami i z naszymi prawnikami na XXV. Konferencji KIKE, która w tym roku połączona jest ze Zjazdem MiŚOT i odbędzie się w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi.

Motyw przewodni  – hurtowa współpraca międzyoperatorska oraz nowości związane z nowelą Megaustawy.

Już pierwszego dnia zapraszamy na godz. 12:00 do sali B, gdzie odbędą się warsztaty na temat współpracy międzyoperatorskiej – UWAGA –  to  nie jest warsztat poświęcony POPC. Owszem, powiemy co  nieco  o hurcie w POPC, ale przede wszystkim postaramy się zgłębić tajniki hurtu tak od strony operatora korzystającego jak i udostępniającego, pokażemy stosowane na rynku ceny, omówimy najnowsze decyzje  Prezesa  UKE, podyskutujemy z Wami o tym, jaka jest różnica pomiędzy dzierżawą włókna, LLU a udostępnieniem kabla/włókna w budynku.

Jeśli dla kogoś trzygodzinne warsztaty to za mało, to przez cały wtorek i środę do Waszej dyspozycji będę Kamila i Tadeusz w naszym Legal Room-ie (I piętro, sala D II), w którym zapytacie o rzeczy, o które na forum lepiej nie pytać ;-). UWAGA 2 – Legal Room z motywem przewodnim hurtu, ale oczywiście nie tylko. Może ktoś się dowie tego, jak obniżyć stawki za zajęcie pasa drogowego po noweli  Megaustawy,  jak zalegalizować sieć  czy wybudować ją, nie budując sieci ;-). W imieniu Kamili i Tadeusza zapraszamy!

Współautorów bloga spotkacie nie tylko na warsztatach, ale także 19 listopada już od godz. 10:50. Zapraszamy na szereg wykładów, podczas których przekażemy Wam sporą dawkę wiedzy! Harmonogram wykładów poniżej:

19.11.2019

Godz. 10:50, Sala Balowa I – Nowelizacja Megaustawy
Godz. 15:30, Hala II – Nowe zasady dostępu do budynków i nieruchomości po zmianie „Megaustawy” i ustawy o lasach
Godz. 16:30, Hala II – Budowa sieci po zmianach w prawie budowlanym i ustawie o drogach publicznych
Godz. 17:30, Hala II – Umowa przyłączeniowa w zmienionym Prawie telekomunikacyjnym

Oczywiście zachęcamy do zadawania pytań i dyskusji.

Łukasz Bazański & Ewelina Grabiec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*