Wdrożenie RODO w przedsiębiorstwie telekomunikacyjnym – poradnik
13 marca, 2018
Zmiany w KRS od marca 2018 roku
26 marca, 2018

Zaproszenie na MIŚOT Meeting w Wiśle

Po raz pierwszy w tym roku MIŚOT mają zaszczyt zaprosić Was do udziału w MIŚOT Meeting, który odbędzie się 7-9 maja. Miejscem majowego spotkania będzie hotel Stok w Wiśle.

Wiosenny MiŚOT Meeting to wielkie spotkanie rodziny MiŚOT. Tym razem Organizator szykuje dla nas klimat lat 20-tych. Podczas Meetingu prawdopodobnie doznacie blichtru, gangsterskich porachunków i smaku prohibicji.  Jednak lata 20 ubiegłego wieku, to nie tylko zabawa. Jest to okres, w którym w codziennym życiu pojawiają się wynalazki Nikola Tesli, jak choćby radio czy pierwszy na świecie pilot do zdalnego sterowania maszynami, które również projektował. Najbliższy MiŚOT Meeting zaprezentuje uczestnikom ogromną ilość wiedzy technicznej i tyleż samo inspiracji, co twórczość wynalazcza Tesli, bez której prawdopodobnie nie istniałaby dzisiejsza telekomunikacja.

Meeting rozpocznie się Warsztatami i Konsultacjami dotyczącymi zagadnień z zakresu reklamy, sprzedaży, projektów oraz Tele.Centrum, Tele.Odpowiedzialni czy Zgrana Paczka. Do naszej dyspozycji będą MIŚOTowi Trenerzy oraz znani z Poznania Konsultanci KIKE.

Szczegółowa agenda Meetingu już niebawem pojawi się na stornie internetowej Organizatora https://meeting.misot.pl/

Podczas Meetingu zaprezentowane  zostaną  między innymi:
– najnowsze informacje nt. prowadzonych Projektów MiŚOT,
– przykłady wdrożeń z życia MiŚOT,
– blok informacji dot. zagadnień Jakości (QOS),
– podsumowanie tematu RODO,
– wraz z ICT udzielimy licznych informacji nt. Systemów dla ISP,
– odbędą się panele z zaproszonymi gośćmi,
– opowiemy o trendach w telekomunikacji,
– a sponsorzy podzielą się swoimi najnowszymi ofertami.

Partnerem medialnym wydarzenia zostali Okablowani.pl. Patronem merytorycznym jest itB legal Bazański, Grabiec Kancelaria radców prawnych sp.p.

Organizator zapewnia dwie  imprezy w stylu gangsterskich lat 20- Before Party oraz Best Party podczas, których nie zabraknie atrakcji oraz dobrej muzyki z filmu „Ojciec Chrzestny”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*