XVIII Konferencja KIKE- zapraszamy na wykłady!
Warsztaty Rzeczpospolitej: Sieci szerokopasmowe 2016 – bariery regulacyjne i biznesowe
18 maja, 2016
Kolejne stanowisko KIKE w sprawie składki audiowizualnej
20 maja, 2016

Zapraszamy Państwa na XVIII Konferencję KIKE, która odbędzie się w dniach 24-25 maja 2016 r. w Rawie Mazowieckiej, gdzie jak co roku nas nie zabraknie!logo-KIKE

W dniu 24.05.2016 zapraszamy do sali głównej – amfiteatralnej, na godzinę  14:30, gdzie będziemy prowadzić wykład o nowych warunkach dostępu do budynków w ramach nowelizacji Megaustawy. Poruszymy również temat zmian w prawie budowlanym i geodezyjnym.

Idzie nowe, zatem warto wiedzieć z jakich ułatwień w prowadzeniu inwestycji telekomunikacyjnych będzie można skorzystać od lipca 2016 r.

W dniu 25.05.2016, w sali warsztatowej nr 1 – Audytorium Maximum B, o godzinie 14:30 poprowadzimy panel o czynach nieuczciwej konkurencji w telekomunikacji.

Panel ten poświęcony będzie wybranym czynom nieuczciwej konkurencji przy pozyskiwaniu klientów oraz nieuczciwym praktykom rynkowym przedsiębiorców telekomunikacyjnych oraz konsekwencjom ich popełniania. W ramach panelu wyjaśnimy kiedy dane zachowanie stanowi praktykę zakazaną oraz podpowiemy jak prowadzić biznes by nie żyć z sąsiadem jak pies z kotem. Nie ukrywamy, że szczególnie na tym panelu oczekujemy od Państwa aktywności i gorącej dyskusji.

Liczymy, na Państwa obecność,  pytania i dyskusję! Do zobaczenia niebawem!

Agenda konferencji dostępna tutaj

Doradztwo telekomunikacyjne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*