Doręczanie paczek za granicę- handel elektroniczny
10 maja, 2018
Koordynacja robót budowlanych- prezentacja z konferencji KIKE
14 maja, 2018

Wiosenny MiŚOT Meeting już za nami.  Zgodnie z obietnicami organizatorów konferencja zapewniła uczestnikom  ogromną ilość wiedzy technicznej i tyleż samo inspiracji. Trzeba przyznać, że poziom merytoryczny szkoleń i paneli eksperckich był bardzo wysoki a frekwencja mile zaskoczyła. Nie zawiodła też atmosfera spotkania 🙂

Dziękujemy Państwu za wyjątkowo liczny udział w naszych panelach!!! Wasze zainteresowanie naszymi szkoleniami jest dla nas najlepszym potwierdzeniem tego, że to o czym do Was mówimy jest dla Was ważne.

W pierwszym dniu Łukasz Bazański i Jarosław Straś przybliżyli Wam tematykę RODO w ISP. Panel poprzedziła prezentacja przygotowanego poradnika. Nie był to jednak panel poświęcony omawianiu Rozporządzenia UE. Staraliśmy się pokazać na przykładach z przeprowadzonych przez nas audytów, jak w praktyce wygląda wdrożenie RODO w przedsiębiorstwie MIŚOTa.

W drugim dniu staraliśmy się przekazać Wam najważniejsze informacje na temat zbliżającej się dużymi krokami nowelizacji Prawa telekomunikacyjnego. Trzeba przyznać, że dyskusja na temat wpływu nowelizacji na relację MIŚOTa z abonentem była chwilami bardzo gorąca.

Dziękujemy za docenienie wkładu Kancelarii itB Legal w udział MDO Projekt w OSE. Z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu.

Wiosenny MIŚOT Meeting pozostanie na długo w naszej pamięci. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, a Wam za ciepłe przyjcie!!! Do zobaczenia jesienią.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*