itB Legal na II Wirtualnym Kongresie Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych
Marka ISP – jak ją chronić?
8 kwietnia, 2021
ZAGADKA! – AKTUALIZACJA
30 kwietnia, 2021

W dniach 20-23 kwietnia 2021 r. odbędzie się II Wirtualny Kongres Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych. Miejsce spotkania to Centrum Konferencyjne Avatarland.

20 kwietnia 2021 r. o godzinie 9:45 (sala plenarna) Ewelina Grabiec weźmie udział w panelu, którego uczestnicy poruszą temat decyzji Prezesa UKE dotyczących dostępu do słupów elektroenergetycznych. Uczestnicy dyskusji postarają się udzielić odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania: w jaki sposób i koto może skorzystać z nowych regulacji Prezesa UKE, co ze starymi umowami na dostęp do słupów , jak uzyskać nowe stawki za udostępnienie słupów?  

Następnie o godzinie 10:15 (sala plenarna) zapraszamy na wystąpienie Łukasza Bazańskiego, który poruszy tematykę “Cyberbezpieczeństwo – prawo a praktyka”. W czasie wystąpienia dowiedzą się Państwo, z jakimi wyzwaniami i zagrożeniami zmagają się na co dzień operatorzy oraz jak sobie z nimi radzą, a także jak mają się do tego zapisy nowej ustawy o cyberbezpieczeństwie.

W drugim dniu Wirtualnego Kongresu (21 kwietnia 2021 r.) zapraszamy w pierwszej kolejności do sali ekspertów, gdzie Ewelina Grabiec i Kamila Mizera będą prowadziły dwugodzinne warsztaty dotyczące dostępu do słupów elektroenergetycznych po decyzjach Prezesa UKE. Będzie sporo praktycznej wiedzy na temat tego, jak zacząć korzystać ze słupów na nowych warunkach, jak zmienić umowy zawarte przed wydaniem decyzji, w tym obniżyć opłaty za dostęp i jak zawrzeć umowy na nowych warunkach. Omówią też zasady korzystania ze słupów oraz procedurę udostępnienia nowej podbudowy. 

O godzinie 14:00 (sala plenarna), odbędzie się panel dyskusyjny, dotyczący dostępu do dróg publicznych oraz współpracy z samorządami. Ewelina Grabiec poruszy kwestie propozycji zmian w rozporządzeniu normującym kanały technologiczne oraz problemy przy zatwierdzaniu projektów organizacji ruchu drogowego.

W ostatnim dniu konferencji (23 kwietnia 2021 r.) o godzinie 10:30 (sala plenarna) odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem Łukasza Bazańskiego pod tytułem “Jak powiększyć firmę i nie zwariować?”.

Na koniec tych czterech, intensywnych dni, zapraszamy na panel dyskusyjny, który odbędzie się o godzinie 14:00 (sala plenarna) z udziałem Kamili Mizery na temat współpracy hurtowej w sieciach wybudowanych ze środków publicznych. Poruszone zostaną tematy aktualnych opcji i możliwości współpracy z dostawcami hurtowymi.

Serdecznie zapraszamy!

link do kongresu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*