Dostęp do kanalizacji kablowej – decyzje dla “siedmiu wspaniałych”*
19 września, 2018
Nowe kary dla przedsiębiorców telekomunikacyjnych w ustawie wprowadzającej RODO
21 września, 2018

MIŚOT serdecznie zapraszają Was na urodzinowy MIŚOT Meeting, który odbędzie się 22-24 października. Miejscem październikowego spotkania będzie hotel Windsor****.

Tym razem świętować będziecie 10 lat powstania iNET Group i Stowarzyszenia e-Południe, obecnych animatorów środowiska Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych, a ICT Professional obchodzić będzie 5-lecie i jesienią ukaże się jubileuszowe 20-te wydanie magazynu. Organizatorzy chcą abyście także świętowali razem z nimi swoje urodziny niezależnie od tego ile lat właśnie wam “stuknęło”. Nie zabraknie popcornu, balonów i clownów. Jednak o najciekawszych atrakcjach imprezy zostaniecie powiadomieni już niebawem. I niech was nie zmyli trywialny wizerunek konferencji. Jak zawsze podczas meetingu czeka na Was niezwykle atrakcyjna część merytoryczna. W agendzie spodziewajcie się stałych bloków tematycznych jak i całkiem nowych oraz gorących tematów z branży ICT.

Meeting rozpocznie się warsztatami i konsultacjami dotyczącymi zagadnień menadżerskich, sprzedażowych, technicznych oraz związanych z projektami MIŚOT.

Szczegółowa agenda Meetingu już niebawem pojawi się na stornie internetowej Organizatora http://meeting.misot.pl/

Podczas Meetingu zaprezentowane  zostaną  między innymi:

– najnowsze informacje nt. prowadzonych Projektów MiŚOT,
– przykłady wdrożeń z życia lokalnych operatorów i ważne dla środowiska zagadnienia prawne,
– najnowsze trendy  w telekomunikacji,
– a sponsorzy podzielą się swoimi najnowszymi ofertami.

Partnerem medialnym wydarzenia zostali Okablowani.pl. Patronem merytorycznym jest itB Legal Bazański, Grabiec Kancelaria radców prawnych sp.p.

Organizator zapewnia dwie imprezy urodzinowe Before Party oraz Best Party, podczas których nie zabraknie atrakcji dla każdego z uczestników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*