Elektroniczne sprawozdania z działalności telko – testy v. 2.0
POPC a udzielanie zamówień i wybór wykonawcy
26 września, 2018
Zaproszenie na konferencję KIKE
3 października, 2018

W związku z planami wprowadzenia od przyszłego roku sprawozdań z działalności telekomunikacyjnej wyłącznie w sposób elektroniczny tj. poprzez dedykowaną do tego celu Platformę Usług Elektronicznych (PUE) Urząd Komunikacji Elektronicznej informuje, że od 1 do 15 października 2018 r. prowadzi drugą turę testów formularzy sprawozdawczych, zachęcając  jednocześnie do ich przetestowania. Zważywszy, że ten pasjonujący obowiązek składania sprawozdań dotyczy Was, zachęcam do zweryfikowania czy wszystko jest jasne  i czy przypadkiem na finiszu prac nad formularzami nie warto byłoby zgłosić uwag. Gdybyście takowe mieli, piszcie na grap@kike.pl. Komunikat z UKE poniżej.

Szanowni Państwo,

W związku z planami wprowadzenia od przyszłego roku obowiązku sprawozdawania się przedsiębiorców telekomunikacyjnych jedynie w sposób elektroniczny tj. poprzez dedykowaną do tego celu Platformę Usług Elektronicznych (PUE),  informujemy, że od 1 do15 października 2018 r. prowadzimy drugą turę testów formularzy sprawozdawczych.

W związku z powyższym zachęcamy przedsiębiorców telekomunikacyjnych zrzeszonych w Państwa Izbie (przyp. – KIKE) do kolejnego testowania formularzy sprawozdawczych na PUE [1]. Poprzednie testy dla przedsiębiorców telekomunikacyjnych odbyły się od 25 lipca do 3 sierpnia 2018 r. W wyniku wcześniej zgłoszonych uwag wprowadzono na PUE  funkcjonalności związane z ergonomią działania systemu.

Wszelkie informacje w tym zakresie znajdują się na stronie UKE.

Z poważaniem

(…)

Naczelnik

Wydział Analiz Telekomunikacyjnych

Departament Strategii i Analiz

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*