Media Forum 2020 – zaproszenie do udziału w konferencji
Czy Pro Speed Test to jedyne narzędzie do weryfikacji prędkości Internetu?
Luty 9, 2020
Ostatni rok na wdrożenie Europejskiego Kodeksu Łączności Elektronicznej – jakich zmian mogą się spodziewać przedsiębiorcy telekomunikacyjni?
Luty 10, 2020
Pokaż wszystko

Miło nam poinformować, że Okablowani.pl po raz kolejny zostali Patronem Medialnym Media Forum 2020.

Już po raz X  firma Krawarkon zaprasza do udziału w Niezależnym Forum Operatorów Kablowych  Media Forum 2020, które odbędzie się w dniach 19-22 kwietnia 2020 w hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim.

Cel wspólnych spotkań pozostał ten sam – integracja środowiska przedsiębiorców rynku komunikacji elektronicznej oraz omawianie kluczowych zagadnień dla uczestników konferencji związanych z obecną sytuacją dla tej branży.

Merytorycznie od lat wspierają nasze wydarzenie Urząd Komunikacji Elektronicznej, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej, Ministerstwo Cyfryzacji, Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej, Związek Telewizji Kablowych Izba Gospodarcza oraz specjaliści, eksperci i firmy związane z rynkiem telekomunikacyjnym.

Media Forum kierujemy  do: Operatorów TVK, ISP, Dostawców urządzeń i systemów technologicznych, Nadawców i Dystrybutorów kanałów telewizyjnych.
Program Media Forum daje możliwość uczestniczenia w  licznych wykładach, wystawie, którym towarzyszą dyskusje branżowe  i kuluarowe spotkania.

Wierzymy, że i tym razem uda Nam się stworzyć wspólnie z Państwem cudowną atmosferę i spotkać w tym samym, a nawet liczniejszym gronie.

Tradycyjnie Organizator zapewnia wspólną zabawę i oprawę artystyczną podczas wieczornych spotkań towarzyskich.

Więcej informacji na stronie:
www.media-forum.pl

W imieniu Organizatora zapraszają
Mariusz Wargocki, Agnieszka Bośka-Sołowiej, Anna Szeląg, Mariusz Kuropatwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*